top of page
 • אילו סוגי סיורים אתה מציע?
  ​ניתן לבחור אצלי בין שני סוגי סיורים: סיור קבוצתי: הצטרפות והרשמה מראש לסיור קבוצתי מתוכנן בוינה דרך מערכת ההזמנות הנוחה של האתר, בתאריך ובמסלול שנבחרו מראש. הסיורים הקבוצתיים שלי הם: סיור היכרות קלאסי בוינה: סודות העיר העתיקה: סיורים פרטיים: בנוסף אני מציע גם סיורים פרטיים בוינה, רק אני ואתם, במגוון נושאים מגוונים. אם מדובר בסיור פרטי, ניתן כמובן לבחור נושא קיים או להתאים את הסיור בדיוק למה שמעניין אתכם, ועם הרבה יותר גמישות והתחשבות בזמן שנוח לכם. מצפה לראותכם ומקווה שנתראה בוינה!
 • מי מדריך את הסיורים?
  כל הסיורים ללא יוצא מן הכלל הם בהדרכתי האישית.
 • למי מיועדים הסיורים הקבוצתיים?
  הסיורים שלי מיועדים לכל מי שמחפשים סיור חווייתי בוינה ומעוניינים לגלות את הסיפורים, האתרים והדמויות של אחת הערים המרתקות והיפות באירופה.
 • היכן מתקיימים הסיורים?
  הסיורים שלי מתקיימים בחלקים שונים של העיר וינה, ובעיקר בעיר העתיקה - רובע מס׳ 1. ניתן להגיע בקלות אל נקודת המפגש מכל מקום בעיר באמצעות מערכת התחבורה הציבורית המעולה של וינה או ברגל (תלוי במיקום של המלון...). מידע לגבי נקודת המפגש כולל תמונה תוכלו למצוא בדף הסיורים הקבוצתיים.
 • איפה נקודת המפגש לסיורים הקבוצתיים?
  אנחנו ניפגש ברחבה למרגלות מלון זאכר (כן, כן, ההוא עם העוגה המפורסמת) בחלק שפונה לכיכר אלברטינה, בעיר העתיקה. בנוסף, מצורפת תמונה להמחשה. כתובת: Albertinapl. 3, 1010 Wien לחצו כאן לגוגל מפות נ.ב אומנם קפה מוצארט נמצא ממש ליד, אבל אם אתם מעוניינים בקפה To-Go, אני ממליץ ללכת עוד כמה מטרים מעבר לפינה לקפה Joseph Brot (הקפה שלהם הרבה יותר מוצלח...) נתראה בסיורים!
 • האם הסיור הקלאסי מונגש לכיסאות גלגלים?
  אכן, הסיור הקלאסי מונגש באופן מלא לכיסאות גלגלים.
 • האם אתה עושה סיורים מחוץ לוינה?
  כרגע אני לא מציע סיורים מחוץ לעיר או סיורים ברכב.
 • מה קורה אם אין מספיק משתתפים?
  מינימום המשתתפים לסיור הוא 4. במידה והזמנתם סיור קבוצתי דרך האתר והסיור בוטל עקב מיעוט משתתפים, כספכם יוחזר בצורה אוטומטית.
 • האם ניתן לקיים את הסיור בכל מזג האוויר?
  בהחלט! אני ערוך לקיים את הסיור גם בגשם וגם בעומס חום, בין אם תחת מטריה או צל. לא לחינם הוינאים נוהגים לומר: ״אין מזג האוויר גרוע, יש רק לבוש לא מתאים״.
 • מהו גודל הקבוצה בסיור קבוצתי?
  מספר המשתתפים בסיורים הקבוצתיים שלי נע בין 2-20 משתתפים. בקבוצות מעל 10 משתתפים/ות יעשה שימוש במכשירי אודיו אישיים לשדרוג חוויית הסיור.
 • האם נכנסים למוזיאונים או ארמונות במהלך הסיור הקבוצתי?
  אלא אם כן צוין אחרת, הסיורים אינם כוללים כניסה למוזיאונים או ארמונות.
 • באילו שפות מתקיימים הסיורים?
  הסיורים הקבוצתיים שלי הם בעברית. כמובן שאם מדובר בסיור פרטי, ניתן לערוך את הסיור גם באנגלית או בגרמנית.
 • מהו אורך המסלול של הסיור?
  אורך המסלול של הסיור תלוי כמובן בסיור הנבחר. באופן כללי רוב הסיורים שלי הם בערך קילומטר אחד של הליכה, בלי עליות או ירידות מאתגרות, ועם לא מעט עצירות לדיבורים בדרך. יוצא דופן הוא הסיור ברובע התשיעי המיועד (באופן יחסי כמובן) למיטיבי לכת. במתכונת מלאה מדובר במסלול שאורכו 2 ק״מ בערך.
 • האם אפשר שיבואו לאסוף אותנו מהמלון?
  נקודות המפגש של הסיורים הקבוצתיים שלי הן במיקומים מרכזיים ונוחים להגעה. מידע לגבי נקודת ההגעה כולל תמונה להמחשה תוכלו למצוא בעמוד הסיורים הקבוצתיים, וכמובן שאשמח לסייע ולעזור אם תהיינה שאלות בנושא. לצערי אין אפשרות לאיסוף אישי מהמלונות עבור הסיורים הקבוצתיים. אם מדובר בסיור פרטי, ישנה כמובן אפשרות לאיסוף אישי מהלובי וזאת בתנאי שמיקום המלון מאפשר זאת.
 • האם הסיורים יוצאים בזמן?
  בוינה כמו בוינה יש מסורת ותיקה של דייקנות, ואני אישית משתדל לכבד את הזמן והתכניות של המשתתפים בסיור. על מנת לוודא שהסיור אכן יתחיל בזמן, אני ממליץ להגיע כ10-15 דקות מראש לנקודת המפגש, במיוחד אם מדובר ביום הראשון בעיר. אל דאגה, אני כבר אמתין לכם שם :) אם אתם מאחרים או צופים כי אין באפשרותכם להגיע בזמן, אנא צרו איתי קשר דרך הווטסאפ ואשלח מיקום מדויק על מנת שתוכלו לחבור לקבוצה.
 • מהי מדיניות הביטולים?
  היות ומספר המקומות בסיורים הקבוצתיים מוגבל, אני ממליץ קודם כל לשריין את התאריך שתרצו כדי שתוכלו להבטיח את מקומכם. לאחר מכן מדיניות הביטולים שלי מאוד גמישה ולוקחת בחשבון שתמיד יש שינויים והפתעות של הרגע האחרון: במידה וברצונכם לדחות את הסיור, תוכל לעשות זאת בהודעה לווטסאפ בלבד עד 48 שעות לפני מועד הסיור ולקבל החזר מלא. ביטול בפחות מ-48 שעות לפני המועד - דמי ביטול מלאים או מועד חלופי (בהתאם לזמינות).
bottom of page